web Škola v Indii
 

INDICKÉ ZPRÁVY
listopadové novinky ze školy

 
 
 

listopad 2019

 

Milí přátelé,
napsal Sahní ze školy a poslal pár zpráv a fotek. Ve škole to žije, a tak Vám posíláme  obrázky a k nim krátká povídání. Jsou psané Sahnim, takže si můžete užít  jeho  „indickou“ češtinu. Text je nechán v původní podobě, přidali jsme jen diakritiku.

Titulní obrázek:  Školni děti už mají ještě novou uniformu.  Žlutý a bílý combinovaný oblek. Oblíkají ve středu a sobotu jako sportovní oblek a jiné dny zůstává původní zelené obleky.

Nová velká školní místnost
v provozu!

Nově postavená velká místnost ve škole už začala sloužit na plno. Tahle fotka je z Nedělní skupinky, kde internátní děti sedí na podlahu a čeká až začne chvála Bohu. Děkujeme vám všem dárcům , kteři podpořili na tuto stavbu.                     

Nově postavená velká místnost ve škole se používá jako jídelna pro internátní děti. Dříve děti jedly v různích prostorách z školy napři... ve třídě, v pokoji nebo na chodbě.  Ale teď jedí pohromadě což je nádhera.

Nově postavená velká místnost ve škole se používá když děti mají narození. V pondělí Ashish Sahni , který je syn kuchařky, měl narození.

Budujeme kousek po kousku

Nad zdí postavili jsme zelezní tičky aby bylo pořádné oplocení z bezpečních důvodů protože jsme měli podzření, že někdo může jednoduše vylézt a dostane dovnitř ve škole a naopak. Už ve škole máme dost věcí. O prázninách už se nemusíme bát, že venkovní děti můžou skočit a něco vzít . Díky Bohu, že ještě do dnes jsme neměli problém, že by někdo vzal věci ze vnitřní oblast školy. Nějaké věci vzali když jsme nechali venku.

 

Tyto děti patří
k nám!

Nové identifikační průkaz, ktery byl nedávno vytvořeno pro každé dítě ve škole.

 

Děkujeme za každý příspěvek na službu: 

Číslo účtu pro platby z České republiky (CZK): 2200500498/2010
Číslo účtu pro platby ze Slovenska (EUR): 2200500498/8330
Číslo účtu pro platby ze zahraničí (USD):
IBAN: CZ7220100000002000500506 SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Služba v Indii s projekty Škola  a Misie a evangelizace  je součástí služby Sboru Církve bratrské v Praze XIII. 
Spolupracujeme se zahraniční misijní agenturou Jděte.
Zapojeni do projektu jsou další křesťanské sbory, organizace i jednotlivci.

facebook

Pokud nechcete dostávat tyto emaily, můžete se odhlásit zde.